Sci-fi Online

online

II. řada

1x2 The Widening Gyre

Harper a Tyr jsou na Světolodi, kde do nich Magogové nakladli vajíčka. Dylan se je vydává zachránit, pokud se mu to nepovede, má Andromeda zničit Světoloď bombou Nova.

2x2 Exit Strategies

Maru je pronásledována Nietzscheany, posádce se podaří přistát na ledové planetě, která je prošpikována starými důlními šachtami.

3x2 Heart For Falsehood Framed

Dylan se snaží navrátit Thanskou relikvii, kterou vlastní majitel vesmírné stanice. Po té co ztroskotá vyjednávaní, se Dylan rozhodne, že relikvii ukradne Dylanův speciální tým - Trance, Harper, Beka.

4x2 Pitiless as the Sun

Trance chytí na planetě, kde měl před mnoha lety jeden z jejího druhu rozpoutat hotové peklo, Trance se je snaží přesvědčit, že za to nemůže, nakonec musí poodhalit i část svého tajemství.

5x2 Last Call at the Broken Hammer

Dylan, Tyr, Beka a Trance se vydávají v Maru na pátrání po Isabelle Ortizové, která je vůdkyní lidí v boji k Kalderany, Dylan si totiž myslí, že by se mohla připojit k novém Společenství.

6x2 All Too Human

Rommie má za úkol unést z nepřátelské planety informátora. Maru, která je má vyzvednout je poškozena a zřítí se do vody, jedinou šancí, jak se s lodí dostat na hladinu je zatopit ji.

7x2 Una Salus Victus

Andromeda doprovází lékařský konvoj skrz území Drago-Kazov. Dylan a Tyr proto musí zničit baterii vesmírných raket, které ohrožují bezpečný průlet územím.

8x2 Home Fires

Při cvičení nových spojenců Andromedu kontaktuje kurýr, který má pro Dylana tři sta let starou správu od jeho snoubenky Sary. Kurýr, jim také řekne, že po pádu Společenství Sara založila malou kolonii na planetě Tarazed. Dylan se tedy vydává s Andromedou na Tarazed, kterou by rád připojil do nového Společenství.

9x2 Into the Labyrinth

Andromeda hostí velvyslance ze spojeneckých světů, na této konferenci se také k nově vznikajícímu Společenství přidá smečka Sabra-Jaguar. Na Andromedě se objeví skupina, která by tomu ráda zabránila. Mimo to chtějí od Harpera knihovnu Univerzity Systémů.

10x2 The Prince

Dylan a Tyr zachrání prince Erika z Ne'Holland před piráty. Jeho otec pověří před svou smrtí Dylana a Tyra, aby ho chránily a ustanoví je spolu regenty. Dylan v tom vidí šanci připojit Ne'Holland k Společenství.

11x2 Bunker Hill

Sabra-Jaguar vyhlásili válku smečce Drago-Kazov, Dylan a jeho spojenci, se jim vydávají na pomoc. Harper s Rommie mezitím letí na Zem, kde mají připravit povstání proti vládnoucím Dragounům.

12x2 Ouroboros

Harperovi magogské larvy se už v nejbližší době vylíhnou, ale Harper má plán jak je dostat z břich ven. Andromeda proto letí k Sinti, kde požádají o pomoc vědce Hehneho. Při sestavování zařízení, na odstranění larev, dojde k narušení prostoru a času, na Andomedě se začnou objevovat lidé z minulosti i budoucnosti - Trance ze současnosti se vymění s Trance z budoucnosti, aby tak mohla nastolit lepší budoucnost.

13x2 Lava and Rockets

Dylan utíká před Ogami a schová se na turistické lodi, kterou pilotuje Molly Noguchi. Dylan musí uniknout a tak s lodí odlétá pryč, při útěku je loď poškozena a Dylan potřebuje náhradní díly.

14x2 Be All My Sins Remembered

Beka dostane zprávu o úmrtí svého bývalého milence Bobbyho. S Dylanem a Harperem se vydává na jeho pohřeb. Při cestě však vletí do minového pole a zjistí, že Bobbhy není zas tak mrtví.

15x2 Dance of the Mayflies

Andromeda zachraňuje obyvatele vesmírné stanice, která byla napadena. Při odletu je Andromeda napadena Thany, kteří se jí snaží za každou cenu zničit. Andromedě se naštěstí podaří uletět a skrýt. Všichni zachránění však zemřou, podle všeho šlo o biologický útok. Zanedlouho ale zjistí, že mrtví začali znovu chodit a okupují Andromedu.

16x2 In Heaven Now Are Three

Beka, Trance a Dylan se vydávají hledat starodávný artefakt. Na planetě zjistí, že tým, který artefakt hledal před tím, byl zabit a že je zde další tříčlenný tým, který by rád artefakt získal dřív než oni.

17x2 The Things We Cannot Change

Dylan se pokouší získat nějaká data o černé díře, přitom však dojde k nehodě a Dylan je unášen k jejímu středu, přitom se dostane do alternativní reality.

18x2 Fair Unknown

Andromeda najde loď Kalderánů, jejíž posádka je mrtvá, ze záznamu zjistí, že ji vyvraždila Vedranka. Dylan, v touze opět vidět Tarn-Vedru, se vydává najít tuto Vedránku.

19x2 Belly of the Beast

Andromeda zachytí nouzové volání z planety, podle kterého se k obyvatelům planety, kteří volání vyslali blíží obří stvoření, které si chce ukousnout kousek jejich planety. Dylan se je vydává uklidnit tím, že jde o pouhou báji, na místě však zjistí, že na báji to děla až moc škody.

20x2 The Knight, Death, and the Devil

Dylan, Tyr a Rommie se vydávají najít zbytek flotily starého Společenství, kterou ukořistily Drago-Kazové v závěru války, protože by se tato flotila mohla stát jádrem nového Společenství.

21x2 Immaculate Perception

Tyr dostal zprávu od své ženy o útocích Genitů, kteří likvidují malé Nietzscheanské smečky. Dylan se vydává na jeho žádost bojovat s Genity. Tyr mezi tím letí k asteroidu, kde je jeho žena, aby ji zachránil. Na místě zjistí, že má syna. Tento syn je navíc genetická reinkarnace Draga Museveni.

22x2 Tunnel at the End of the Light

Na Andromedě se uskutečňuje podpis charty Společenství, která by konečně oficiálně vytvořila nové Společenství. Andromeda je však napadena neznámými loděmi, které vylétají z dimenzionální brány. Andromeda musí dokázat, že je dokáže porazit, pokud se jí to povede získají podpis charty.

TOPlist
Žádné komentáře