Sci-fi Online

online

III. řada

1x3 If The Wheel Is Fixed

Tyr a Beka zmizely v dimenzionálním tunelu, Dylan a posádka Andromedy se ho pokoušejí znovu otevřít, aby je zachránily.

2x3 The Shards Of Rimni

Dylan je podezřelí z vraždy, aby mohl dokázat svoji nevinu utekl z Harperem a pátrají po legendární váze, která je toho příčinou.

3x3 Mad To Be Saved

Andromeda zachrání několik utečenců, kterým se podařilo uprchnout z přísně hlídané planety. Jediný problém je v tom, že tito uprchlíci jsou poněkud šílení.

4x3 Cui Bono

Andromeda se zaplete do boje mezi pirátskými loděmi a lodí Společenství, po likvidaci pirátů zjistí, že na palubě oné lodi je kandidát na triumvira Společenství a není to nikdo jiný, než nevlastní strýc Beky - Sid Barry.

5x3 The Lone And Level Sands

Maru pronásledují Ogamové, kteří jsou náhle zničeny lodí neznáme konstrukce. Maru vletí do jejího hangáru, kde zjistí, že jde o loď, která byla před mnoha tisíci lety vyslána ze Země mapovat vesmír, na Zem se však nikdy nevrátila.

6x3 Slipfighter The Dogs Of War

Andromeda zachytí vlnu, který vzniká při výbuchu supernovy. V dosahu však žádná supernova není, při hlubším průzkumu zjistí, že šlo o test zbrání typu bomby Nova, test byl proveden z planety Marduk, která není zrovna přívržencem Společenství, a tak se Andromeda vydává zneškodnit tuto hrozbu.

7x3 The Leper's Kiss

Marshall Man Ka-Lupe požádá Dylana, aby odhalil nájemného vraha, který byl najat na jeho vraždu. Dylan k tomu využije sestru najatého vraha.

8x3 For Whom The Bell Tolls

Harper zatáhne na Andromedu cizí formu života, která se živý kovem, takže je pro ně Andromeda hotová pochoutka. Při pátráních po škůdcích je nalezen člen bývalé posádky Andromedy, který je už více jak tři sta let mrtví a navíc si spřed svou smrtí stačil postavit androida, který je teď na Dylana pořádně naštvaný.

9x3 And Your Heart Will Fly Away

Tyr dostane zprávu od jeho dávné lásky Desiree, za kterou se ihned vydá. Bohužel Tyr není jediný, kdo Desiree miloval, je tu ještě šílený vědec Bartolome, který se jí nehodlá jen tak vzdát.

10x3 The Unconquerable Man

Při převozu těla Gaherise Rhada, si Dylan všimne jizvy, kterou u něj předtím nikdy neviděl. Nyní se nám odkryje část příběhu o tom, jak Trance mění budoucnost.

11x3 Delenda Est

Na lodi se opět začnou objevovat záhadní vojáci z dílu Tunnel at the End of the Light, tentokrát však jdou po Rommie, kterou unesou, aby si zní mohli udělat nový generátor pro nový dimenzionální tunel.

12x3 The Dark Backward

Posádku Andromedy povraždí vrah najatý Propastí, Trance proto vrátí čas zpět a snaží se tomu zabránit, nicméně ani na druhý pokus je jí to nepodaří a tak musí znovu a znovu vracet čas zpět.

13x3 The Risk-All Point

Dylan, Tyr a Beka letí s Maru na oficiální vypuštění nové lodě Vrchní stráže, tato loď je po 307 letech první novou lodí Vrchní stráže. Krátce po příletu však loď exploduje. Maru musí zachránit záchranné moduly s posádkou dřív, než v nich dojde vzduch. To jim však zkomplikují Nietzscheani, kteří si z nich chtějí udělat cvičné terče.

14x3 The Right Horse

Andromeda je u planety Veras, kde Beka svědčí ve prospěch svého starého přítele Abla Ladrona. Když se ji to nepovede osvobodí Abla silou, to však vyvolá menší krizi.

15x3 What Happens To

Andromeda evakuuje planetu Empyrium, která bude zanedlouho zničena. Z lodě, která se vrací zpět k planetě, dostanou signál od patera Bema. Dylan se ho vydává zachránit, to však neví, že páter se trochu změní.

16x3 Point of the Spear

Andromeda se vydává pomoci planetě Samsarra, kterou chtějí získat Pyrianci. Po zničení pyrianských generátorů na Samsaře, se z vířivého proudu vynoří skupina pyrianských lodí, které vezou nové generátory na Samsaru. Dylan se je snaží zadržet a požádá o pomoc velitelství, které mu pošle flotilu Společenství na pomoc. Při pokusu zničit skupinu lodí s generátory, jsou lodě společenství chyceni do pasti. Z velitelství navíc přijde depeše o pyrianských útocích v celé galaxii, podle všeho je to začátek velkého pyrianského tažení. Trance Dylana upozorní, že pokud nezastaví Pyriance zde, nezastaví je už nikde a tak nemá Dylan moc na výběr.

17x3 Vault of the Heavens

Harper závodí s Andromedou a podaří se mu vlétnout do odlehlejší části galaxie, kde zaznamenají signál ze vzdálené planety, který vyslala záhadná žena. Andromeda se vydává prozkoumat planetu, ze které signál pochází.

18x3 Deep Midnight's Voice

Andromeda zachytí Nietzscheanskou loď, na jejíž palubě je Gaiton, který poví Dylanovi o bájné Nietzscheanské průzkumné lodi, která před pádem Společenství mapovala vířivý proud, aby tak mohli zvýšit pravděpodobnost průletu vířivým proudem na sto procent. Andromeda se tedy vydá tuto průzkumnou loď najít.

19x3 The Illusion of Majesty

Andromeda se vynoří z vířivého proudu v systému Prolon, kde zachytí hibernační kapsli s místní princeznou, která je, jak později posádka Andromedy zjistí, pěkná podvodnice.

20x3 Twilight of the Idols

Dylan a Tyr jsou na průzkumu planety, když v tom jsou náhle napadeni Genity. Z téměř ztracené bitvy je zachrání Templáři, vedení patriarchem Starkovou. Patriarcha poví Dylanovi o Genitské laboratoři, kde Genité vytváří vir, který má zabít všechny geneticky modifikované lidi. Dylan s Templáři se vydají tuto laboratoř zničit, při tom však zjistí, že Patriarcha má s virem poněkud jiné záměry.

21x3 Day of Judgement, Day of Wrath

Rommie a Harper jsou na nové lodi Vrchní stráže. Rommie ovládne její starý přítel Remiel, do kterého byla kdysi zamilována, a snaží se ovládnout novou loď.

22x3 Shadows Cast by a Final Salute

Na Andromedu se v zásilce dostane skupina Nietzscheanských vojáků, kteří zajmou několik členů posádky a požadují za jejich propuštění ostatky Draga Museveni. Dylan jim vyhoví a ostatky jim dá. Andromeda pronásleduje Nietzscheany k domovské světu Drago-Kazov. Tyr sabotuje loď a Andromeda se stane trofejí Nietzscheanů. Na pomoc Andromedě přiletí celá flotila společenství a navíc také prakticky všichni nepřátelé Dragounů a Společenství za společným cílem - zničit Drago-Kazov. Tyr se vrátí na Andromedu a spraví Andromedě motory, které předtím sabotoval. Mezitím se karta v boji otočí a všichni nepřátelé Společenství začnou útočit na flotilu Společenství s jediným cílem - zničit ji!

TOPlist
Žádné komentáře