Sci-fi Online

online

IV. řada

1x4 Answers Given To Questions

Posádka Andromedy musí zachránit jednoho z triumvirů - Tri-Jemu, která je s poněkud šíleným mužem jménem Paroo.

2x4 Pieces of Eight

Na Andromedě se zblázní opravářští droidi, které mají Andromedu zmodernizovat, za vším podle všeho stojí Občan osm, který si chce vybudovat menší impérium.

3x4 Waking the Tyrant's Device

Andromeda je zachycena energetickým paprskem, který vychází z nepřátelské planety. Dylan se vydává s Maru na planetu, aby zničil zdroj tohoto paprsku.

4x4 Double or Nothingness

Dylan je chycen dvěmi hazardními hráči, kteří uspořádají sázky na to, zda přežije jejich smrtelně nebezpečnou hru.

5x4 Harper/Delete

Z křižníky Společenství se ztratí nebezpečná zbraň s názvem Složka D, Andromeda je pověřena tuto Složku D nalézt.

6x4 Soon The Nearing Vortex

Andromeda přiletí na pomoc kurýrní lodi Společenství, kterou pronásledují Nietzscheani. Z paluby kurýrní lodě se podaří utéct zajatci, který měl být dopraven na Tarazed. Uprchlým vězněm nebyl nikdo jiný než Tyr. Kuryrní loď byla během boje příliš poškozena a pilot - Telemachus Rhade - ji musí opustit. Andromeda se vydává pátrat po Tyrovi a Rhade se stává novým členem posádky Andromedy. Při hledání Tyra naleznou záhadnou hvězdnou mapu k "Cestě věků".

7x4 The World Turns All Around Her

Beka se vydává za Tyrem, aby se jí podařilo zjistit k čemu slouží Cesta věků. Tyr ji to prozradí v domnění, že se k němu chce Beka přidat. Potom spolu letí k Andromedě, která čeká u Cesty věků, tam však Tyr zjistí, že naletěl a při pokusu zbavit se Beky vletí do Cesty věků, kam se je vydává Andromeda zachránit.

8x4 Conduit To Destiny

Andromeda přiletí na planetu, kde potřebují pomoc se vzbouřenými vězni. Mezi vězni, kterým se podařilo uprchnout je i přes tři sta let stará dívka, která je součástí místního proroctví.

9x4 Machinery Of The Mind

Harper a Rommie se účastní setkání největších vědců Společenství, kteří se mají dohodnout na společném postupu proti Magogům.

10x4 Exalted Reason, Resplendent Daughter

Andromeda pátrá po dceři vůdce jednoho z členských světů Společenství, která měla být unesena známým pirátem. Při pátrání však posádka Andromedy zjistí, že není vše pravda.

11x4 The Torment, The Release

Dylan je obviněn z několika desítek zločinů proti Společenství a je předveden před soud, posádka se ho snaží osvobodit, Dylan však chce zjistit, zda nestojí některý z triumvirů na jeho straně.

12x4 The Spider's Stratagem

Posádka Andromedy zachytí loď s pašeráky, kteří mají záhadné biologické brnění.

13x4 The Warmth Of An Invisible Light

Andromeda je pronásledována nájemnými lovci, kteří donutí Dylana použít nový Harperův vynález, která má Andromedu učinit neviditelnou. Ovšem Harperovo zařízení slouží k něčemu trošičku jinému a Dylan se proto ocitne v jiné alternativní realitě.

14x4 The Others

Andromeda zachytí dvě lodě, které po sobě navzájem střílely, na jejich palubě jsou dva členové znepřátelených ras. Dylan se rozhodne tyto rasy smířit.

15x4 Fear Burns Down To Ashes

Dylan je nalákán do pasti paterem Bemem, proto se ho posádka Andromedy vydává hledat.

16x4 Lost In A Space That Isn't There

Beka úmyslně dává zprávy nepřátelům o pozici Andromedy, aby mohli Andromedu napadnout. Beka je proto zadržena. Trance zjistí, že za to nemůže, je totiž ovládaná Propastí.

17x4 Abridging The Devil's Divide

Harper a Rhade jsou zadrženi Templáři, kteří potřebují Harpera, aby jim vytvořil most času, kterým by si pak mohl Patriarcha přivést svou armádu z budoucnosti. Harper to pro něj s vědeckým nadšením vyrobí, místo templářů však z budoucnosti přijdou Magogové!

18x4 Trusting The Gordian Maze

Společenství pošle k Dylanovi krásnou agentku, aby od něj získala hvězdou mapu k Cestě věků.

19x4 A Symmetry Of Imperfection

Andromeda je napadena Magogskou lodí, která ji vyřadí z provozu, posádka Andromedy proto musí rychle přijít na způsob, jak nepřátelskou loď zničit jinak.

20x4 Time Out Of Mind

Na Maru přijde starý známy Beky a předají vzkaz, že musí najít archiv Sběratelů, ve kterém je část její minulosti.

21x4 The Dissonant Interval, Part 1

Andromeda zachrání velvyslance, který byl vyjednávat u Magogů, krátce potom, co přijde naloď se z něj vylíhnou malá Magogčata. Pilotka velvyslance jim zdělí, že pochází z Velké archy, což je jakási vesmírná stanice, kde všichni žijí v míru. Po příletu k Velké arše zjistí Andromeda, že se k nim přibližuje Světoloď a zanedlouho bude u archy. Dylan chce přimět obyvatele k odletu z tohoto hvězdného systému, při to však zjistí kdo doopravdy je!

22x4 The Dissonant Interval, Part 2

Andromeda je poslední hradbou před Magogy, kteří si chtějí naklást svá vajíčka do obyvatel Velké archy.

TOPlist
Žádné komentáře