Sci-fi Online

online

VII. řada

07*01 - Spadlý

Na jiné planetě se náhle zableskne a objeví se tam nahý Daniel. Oma ho tam ho navrátila jako člověka a vymazala mu všechny vzpomínky. Mezitím se Jonasovi na Zemi podařilo přeložit Antickou tabulku. Jonas zjistil, že město, z té tabulky, Vis Uban, byl postaveno jako poslední antické město. Najdou adresu ze seznamu, který zadal do počítače O'neill. Vydají se na tu planetu a tam najdou Daniela, ale on je nepoznává. Vrátí se s ním na Zem, aby si vzpomněl. Když se Daniel podívá na tabulku, tak jim řekne, že město Antiků se neztratilo, ale oni ho nechali ztratit. Jonas vymyslí plán. Udělají repliku tabulky a podstrčí ji Anubisovi. Až doletí k planetě, tak se Jonas a Daniel dostanou na loď, pošlou souřadnice jeho zbraně F-302 a oni zbraň zničí.Mezitím je Teal'c na jedné z goa'uldských lodí je zajat. Danielovi se podaří uprchnout do šachty, ale Jonas je zajat a Anubis mu chce dát do hlavy sondu, jakou dal i Thorovi.
07x01 - Spadlý @ Yahoo! Video

07*02 - Návrat domů

Anubis díky sondě v Jonasovi zjistí, že na jeho domovské planetě se nachází naquadrie. Anubis dorazí ke Kelowně, Jonasově domovské planetě. Její obyvatelé požádají SGC o pomoc. Vydá se tam Sam a O'neill. Nakonec vydají naqaudrii Anubisovi. Teal'ce je zajat vládcem Ti (Yu), od jeho sluhy se dozví, že Ti už není schopen si vzít nového hostitele. Mezitím Anubis získal naqaudrii, chystá se ji použít na Kelownu, ale stane se chyba a dojde k poškození lodi. Kvůli poškození se otevřou dveře Jonasovi cely, dostane se k němu Daniel. Anubis hledá na Kelowně krystal s výzkumem naqaudrie. Sam společně s Teal'cem se ho vydají chytit, ale jsou chyceni Jaffy, kteří také hledají krystal. V tu chvíli se aktivují kruhy a objeví se tam Jonas s Danielem. Pak se na orbitě objeví mateřské lodě, začnou pálit na Anubisovu loď a zničí ji. Před výbuchem z ní odletěl záchranný modul a vstoupil do hyperprostoru.
07x02 - Návrat domů @ Yahoo! Video

07*03 - Křehká rovnováha

Do SGC se pokusí dostat mladík s průkazkou O'neilla. Je zadržen. Tvrdí o sobě, že je O'neill. Nikdo mu ale nevěří, tak se udělají testy a podle nich je to opravdu O'neill. Pokusí se najít dospělého O'neilla, ale ten není k nalezení. Pak přijdou na to,že ten mladík je klon O'neilla, kterého udělal asgardský vědec, aniž by o tom ostatní Asgardi věděli. Ale nepovedlo se mu udělat přesnou kopii O'neilla, protože Asgardi vložili do O'neilla genetického kódu značku, která brání jakékoliv manipulaci s jeho DNA. Taky zjistí, že jeho klon má poškozenou DNA, tak požádájí Thora a ten ji opraví a mladý O'neill se rozhodne znovu vrátit do školy.

07x03 - Slabá rovnováha @ Yahoo! Video

07*04 - Orpheus

Na cestě z jiné planetý je SG-1 napadena Jaffy, podaří se jim vrátit na Zem, ale s nimi tam pronikl i jeden Jaffa a střelil Teal'ca do jeho vaku, kde měl dřív symbionta. Teal'ce je převezen na ošetřovnu a podaří se mu zachránit život, ale má poškozenou páteř a bude muset hodně cvičit, aby zase chodil. Teal'ce se začíná pomalu zotavovat a Daniel si začíná vzpomínat. Pomocí Kel'n'reem si vzpomene na to, že byl na planetě, kde byl zajat Bra'tack a Rya'ak. Ta planeta je ale chráněná něčím jako je iris. Bra'tackovi ale před svým průchodem poslal signál, který to silové pole vypne, ten signál zachytilo stanoviště alfa. Sam se podaří pole deaktivovat. Dostanou se na tu planetu a dají Bra'tackovi tretonin. Nakonec se jim podaří uprchnout.
07x04 - Orpheus @ Yahoo! Video

07*05 - Změny

SG-1 se vydá na planetu, kde nejsou podmínky k žití. Když pokračují dál, tak projdou silovým polem a ocitnou se v obydlené oblasti. Seznámí se s obyvateli, ti jsou propojeni pomocí zařízení, která mají na spánku, s jejich počítačem, tak že všichni mají stejné vědomosti. Jednou večer si jedna žena sbalí svoje věci a odejde za silové pole. Další den si ji nikdo nepamatuje. SG-1 přijde na to, že se silové pole zmenšuje, a proto počítač donutí jednotlivé lidi, aby se zabili jenom proto, aby tam nebylo moc lidí. Přesvědčí o tom obyvatelé planety a řeknou jim, že je přesídlí na jinou planetu.
07x05 - Změny @ Yahoo! Video

07*06 - Loď života

Na jedné planetě objeví havarovanou loď a v té několik tisíc zmrazených lidí. Potom se lodí prožene energetická vlna a všichni upadnou do bezvědomí. Teal'c se probudí jako první, potom najde ostatní, ale Daniel mluví nesmysly. Všichni se vrátí na Zem. Tam zjistí, že se do Daniela přeneslo několik vědomí lidí z té lodi. Při rozhovoru s dalším vědomím, které právě ovládá Daniela, zjistí že, lidi, jejichž vědomí je v Danielovi, musí už byt mrtví. Daniel upadne do kómatu. Teal'c se vrací na tu loď a tam najdou člověka, který dal do Daniela ty vědomí. On sám má v sobě vědomí asi 30 lidí. Po přemlouvání vyjme Danielovi osobnosti těch lidí. Sam nahodí generátory lodi a můžou začít oživovat.
07x06 - Loď života @ Yahoo! Video

07*07 - Nepřátelský důl

Na jedné těží Země naquadah, ale pro válečné lodě typu X-303 ho potřebují mnohem víc. Na té planetě ale žijí Unasové a snaží se jim v tom zabránit. Proto Daniel požádá o pomoc svého kamaráda Chaky. Pokusí se s nimi domluvit, nejdřív se jim to daří, ale pak všichni Unasové vyjdou do boje k základně, kde se těží naquadah. Unasů se tam shromáždí tisíce. Lidé se tedy musí vzdát a poklonit se. Daniel vysvětlí, že naquadah potřebují, aby byli schopni porazit goa'uldy. Nakonec Unasové navrhnou, že nedovolí lidem těžit na jejich posvátném území, ale budou naquadah těžit sami.
07x07 - Nepřátelský důl @ Yahoo! Video

07*08 - Vesmírný závod

Na Zem přijde Warrick, mimozemšťan, kterého zachránili, když jeho loď ztroskotala s vězni na jiné planetě. Žádá Sam, jestli by mu nepomohla vyhrát vesmírný závod, pomocí naquadahového reaktoru, který se u nich pořádá. Sam nakonec souhlasí a vydá se tam s ním, aby dohlédla na generátor. Nejdřív se jim daří vítězit, ale pak mají pár potíží. Taky je kontaktuje jeden muž a vyhrožuje jim. Pokud nezastaví, tak zabije Warrickova bratrance. Ale díky O'neillovi můžou pokračovat dál. Ale do cíle už nedojedou jako vítězové, ale Sam se už těší na další rok, aby mohla vyhrát.
07x08 - Vesmírný závod @ Yahoo! Video

07*09 - Mstitel

J. Felger, pracuje na energetické zbrani. Při ukázce, u které je Sam a O'neill, se ale něco nepovede, přetíží tím všechny obvody na základně. Felger však přijde s nápadem, který ho právě napadl. Vymyslí vir, který by zničil nepřítelovu bránu na druhé straně. Sam to přijme. Mezitím Daniel pomáhá s přesídlením lidí z planety, kde by zemřeli. Když ten vir potom testují, tak se zase něco pokazí. O'neill s Teal'cem, kteří byli u té brány, se ozvou a říkají, že nemůžou otevřít bránu. Potom je kontaktují Tok'rové a tvrdí, že došlo k několika výpadkům bran. Nakonec je mimo provoz celá síť bran, díky tomu se Daniel nemůže vrátit z planety, kde rychle stoupá oceán, a Teal'c s O'neillem jsou napadeni vzbouřenci. Pak přijdou na to, že by ten vir možná fungoval, ale Baal ho přeprogramoval. Sam s Felgerem se pokusí vyrobit antivir a dát ho do zadávacího zařízení na té planetě, kde to zkoušeli poprvé. Ale jsou napadeni, pak tam přiletí Al'kesh, ve kterém je O'neill a Teal'c a zachrání je. Nakonec se jim podaří zprovoznit všechny brány.
07x09 - Mstitel 2.0 @ Yahoo! Video

07*10 - Právo narozených

SG-1 se na jiné planetě setká s jaffskými ženami, které se schovávají před Goa'uldy. Přežívají tak, že zabíjejí mužské Jaffy a berou si jejich symbionty. SG-1 jim nabídne pomoc v podobě tretoninu, nejdřív nesouhlasí, ale pak pošlou pár dobrovolnic. Ale jedna z nich to nepřežije. Nakonec ty, co přežili podání toho léku, přemluví jejich vůdkyni, aby pomoc přijali a vzali si tretonin.
07x10 - Právo narozených @ Yahoo! Video

07*11 - Evoluce [Part, Část 1]

Bra'tack s Teal'cem dorazí na planetu, kde najdou všechny Jaffy mrtvé. Po chvíli se objeví zvláštní bojovník v černém. Začne po nich střílet, Teal'c ho nakonec zabije mnoha ranami se zat'nik'atelu. Toho bojovníka vezmou do SGC na prozkoumání. Selmak (Jacob), se potom podaří zjistit, že ten tvor byl vyroben v laboratoři Anubisem jako dokonalý válečník. Selmak jim také řekne, že Anubis pátral po antickém zařízení, které dokáže uzdravit poškozené buňky v těle. Daniel si myslí, že to zařízení je v Hondurasu a spolu s doktorem Lee se ho vydají najít. Když zařízení najdou, tak se přivalí voda a oni musí utéct. Když utečou, tak jsou zajati místními povstalci. Mezitím se SGC pokouší chytit jednoho z Anubisových vojáků a zjistit jak byl vytvořen. Proto se vydají na tu planetu. Nakonec se jim ho podaří chytit živého a od něj zjistí, odkud pochází. V tu chvíli dorazí do SGC zpráva, že Daniel a Dr. Lee byli zajati.
07x11 - Evoluce I @ Yahoo! Video

07*12 - Evoluce [Part, Část 2]

Daniel je vyslýchán svými únosci, chtějí vědět, jak funguje to zařízení. Mezitím se Jacob chce dostat do Anubisovi základny a zjistit, jak byli jeho super vojáci vytvořeni. Dostanou se na tu základnu a najdou tam goa'uldí královnu, která rodí symbionty bez genetické paměti, vhodné pro jeho super vojáky. Na nádrž s královnou dají C4 a odejdou. Potom co jsou na odchodu, tak jsou svědky nástupu několika 1000 super vojáků. Poté jsou prozrazeni, při útěku použijí C4, dostanou se do lodi, ale s nimi se tam dostane i jeden super voják. Bra'tac použije kruhy a přenese ho ven z lodi a podaří se jim uprchnout.
Mezitím se O'neill vydal zachránit Daniela. Daniel byl zatím donucen spustit to zařízení. Když jeden z jeho únosců požaduje vypnutí, ostatní ho zabijí. Potom oživne a začne ostatní zabíjet. Danielovi a Dr. Leeovi se podaří utéct, ale jsou pronásledováni, ale zachrání je O'neill. Pak se Daniel vrátí zpátky a zařízení vypne.
07x12 - Evoluce II @ Yahoo! Video

07*13 - Přízeň

Při cestě Promethea vesmírem narazí na mimozemskou loď. Ta loď na ně začne střílet a Prometheus utrpí vážná poškození. Sam je běží opravit motory, ale při opravě utrpí zranění hlavy a upadne do bezvědomí. Když se probudí, tak na lodi nemůže nikoho najít, je tam sama. Kvůli zranění začne mít halucinace, uvidí Daniela, O'neilla, Teal'ca, svého otce a nějakou malou holčičku. Pokusí se nahodit hyperpohon, ale kvůli mraku, ke kterému se dostali, se jí to nepodaří. Sam potom přijde na to, jak se dostat od toho mraku. Pak se tam objeví zase ta loď. Sam jim nabídne, že jim pomůže dostat se od tamtud, ale musí vrátit celou její posádku. Poté se tam objeví celá posádka Promethea, pomůžou té lodi a odletí domů.
07x13 - Přízeň @ Yahoo! Video

07*14 - Radioaktivní stav

Do SGC přijde Jonas Quinn a požádá o pomoc. Jeho planeta má problémy s naquadahem, který se nachází pod povrchem. Dochází tam k velkému uvolňování energie a hrozí zkáza planety. SGC se jim rozhodne pomoc. Sam přijde s nápadem, že nechají pod povrchem planety vybouchnout bombu, která by zabránila unikání energie, ale museli by ji dostat 20 km pod povrch. Jonas jim prozradí, že mají rypadlo na těžbu, kterým by tam tu bombu dostali. Tak se vydají na Kelownu. Sam si všimne, že rypadlo má i některé goa'uldské prvky. Přijdou na to, že Jonasova pomocnice, Kyanna, pracuje pro Baala, že je goa'uld. Zatknou ji, ale přesvědčí je, že bez ní se jim to nepodařilo, tak se s nimi vydá pod povrch planety. Když už jsou skoro u cíle, tak kilometr před cílem se rypadlo zadrhne. Kynna se nabídne, že sleze ten kilometr dolů a bombu tam umístí. Ale Kyanna nepostupuje dost rychle a vypadá to, že to nestihne. Když už se budou muset vydat na povrch, tak se Kyanna vrátí. Na povrch se dostanou včas, než bomba vybouchne. Kelownu tím zachránili.
07x14 - Radioaktivní stav @ Yahoo! Video

07*15 - Přízrak

Poprvé se tu ukazuje Samin přítel, který netuší, co dělá za práci. Danielovi se zdají podivné sny, ve kterých se objevuje Sarah, ve které je nyní goa'uld Usiref. V těch snech se se Sarah snaží přeložit nějaký text. Daniel se potom dozví, že ho Sarah (Usiref) navštěvuje když spí. Proto se s pokusí ostatními pokusí jí chytit. Když ho zase navštíví, tak se Daniel vzbudí, Sarah se pokusí utéct, ale zabrání ji v přenosu. Vyběhne ven z baráku, kde po nich začne střílet. Objeví se tam Samin přítel, který ji sledoval, aby zjistil, co dělá za práci. Sarah ho napadne, ale nakonec ji omráčí. Nakonec z ní goa'ulda vyndají a ona je volná. Sam řekne svému příteli, co ve skutečnosti dělá.
07x15 - Přízrak @ Yahoo! Video

07*16 - Zvonící umíráček

Sam pracuje se svým otcem, na stanovišti alfa, na zbrani proti super vojákům Anubise. Pak ale přiletí goa'uldi a na planetu jsou přeneseni super vojáci. Ještě stihnout poslat zprávu SGC, ale pak je brána obrácena dolů. O'neill s ostatními se je vydají zachránit. Při spuštění brány se pod ní vytvoří prohlubeň, tak že až se brána zavře, tak můžou vylézt. Podaří se jim najít pár živých lidí a mezi nimi je taky Jacob. Od něj se dozvědí, že se Sam podařilo vyrobit zbraň proti nim. Vrátí se na Zem. Odtamtud pošlou letoun, aby našel Sam. Ta na sebe upozorní, ale super voják ho sestřelí. Sam se dostane na místo dopadu a nastraží tam na něj past. Když se k ní voják přiblíží, tak to tam vybouchne, ale on pořád žije a vydá se za Sam. V tom se tam objeví O'neill s Teal'cem, Sam podá zbraň O'neillovi a ten vojáka sestřelí.
07x16 - Zvonící umíráček @ Yahoo! Video

07*17 - Hrdinové [Part, část 1]

Vláda USA pošle do SGC tým filmařů, aby natočili, co se tam děje. Hovoří tam se všemi členy Stargate a natáčejí interview. Například se dívají na zkoušení ochranných štítů proti zásahu tyčové zbraně. Tým SG-13 se vydá na jinou planetu, aby prozkoumali antické ruiny, ale objeví se tam goa'uldská sonda a začne po nich střílet, ale včas ji zneškodní. Zbytky sondy vezmou s sebou na Zem. Daniel to bude prozkoumávat a zjistí, že se aktivovaly dálkové senzory. Informují o tom týmy, které momentálně prozkoumávají tu planetu. Pak přiletí Goa'uldi, pár lidem se podaří utéct. SG-1 se je vydá zachránit spolu s Dr. Fraiserovou .
07x17 - Hrdinové I @ Yahoo! Video

07*18 - Hrdinové [Part, část 2]

SG týmy jsou pod palbou, O'neill dostane zásah tyčovou zbraní a leží na Zemi. Poté se Sam spojí se základnou, projdou bránu, kde na ně čeká zdravotník a někoho odvezou na ošetřovnu. Natáčecí tým se snaží zjistit, co se stalo, jediné co se dozví, je to, že O'neill byl zasažen tyčovou zbraní a nehýbe se. Jelikož byly SG týmy na té planetě prozrazeny, tak začne v SGC vyšetřování, jestli nebyli prozrazeni někým ze základny. Mezitím přijde za Danielem člen natáčecího týmu a ptá se ho, jestli něco natočil na kameru, kterou měl s sebou. V tu chvíli si Daniel vzpomene, co se tam stalo. Pomáhal Dr. Fraiserové zachránit jednoho vojáka. Poté Daniel předá to co nahrál, když si to pouští, tak uvidí, jak zachraňovali toho vojáka a taky jak Dr. Fraiserová dostala ránu od tyčové zbraně. Dozvědí se, že O'neill i ten voják jsou v pořádku, ale Dr. Fraiserova je mrtvá. Potom uspořádají smuteční obřad před bránou.
07x18 - Hrdinové II @ Yahoo! Video

07*19 - Obnovení

V budově, kde pusobila NID, byli zavražděni všichni lidé až na jednu dívku a vědce. Také je tam nalezena laboratoř, kde NID vyvíjela goa'uldsko-lidské klony, potom artefakty. Jeden z těch artefaktů je goa'uldská naquadahová bomba, která má brzy bouchnout. Ze záznamů z kamer uvidí, že ta dívka zabila všechny ty lidi, ale ona tvrdí, že to nemohla udělat, že si nic nepamatuje. Taky zjistí, že ta dívka je klon. Stvořili ji, aby získali znalosti goa'uldů. Mezitím se Teal'c s jedním doktorem snaží zneškodnit bombu, ale jediné co se jim podaří je, že zkrátí čas do vybuchnutí. Když se Daniel pokusí o to, aby si ta dívka vzpomněla, tak se v ní probudí něco jako goa'uld, zapálí svou celu, Daniel se ji snaží odtamtud dostat, ale ona uteče. Teal'covi se podaří bombu deaktivovat díky kódu, který našel Daniel. Ta dívka se vydá za profesorem, který taky přežil a zabije ho, ale zemře přitom také.
07x19 - Obnovení @ Yahoo! Video

07*20 - Uvedení do úřadů

Nově zvolený preziden USA, Henry Hayes, má být informovaný o programu Stargate. Senator Kinsey toho chce využít, aby přesvědčil prezidenta, že SGC je pod vedením generála Hammonda špatně vedeno. Proto navrhuje, aby se souhlasem prezidenta, bylo vedení SGC změněno. Potom seznamují prezidenta o tom, co se stalo během všech let, co program Stargate běží. Začnou se přehrávat některé scény s předchozích dílů.
07x20 - Uvedení do úřadů @ Yahoo! Video

07*21 - Ztracené město [Part, část 1]

Prezident seznámí Dr. Weirovou s programem Stargate, aby se tam ujala vedení. Začne se seznamovat se všemi misemi na jiné planety. Mezitím se SG-1 vydá na jinou planetu, kde jsou antické ruiny. Najdou tam zařízení, které dalo O'neillovi antické vědomosti. O'neill se k tomu zase přiblíží, přidrží ho to a on zase dostane vědomosti Antiků. Potom jsou napadeni Anubisem. Podaří se jim utéct k bráně a dostat se na Zem. Generál Hammond je převelen a na jeho místo nastupuje Dr. Weirová. Na Zem přijde Bra'tak a přináší zprávu, že se k Zemi blíží Anubis se svou flotilou. Poté se Teal'c s Bra'takem vrátí na Chulak, aby tam získali nějaké lodě na obranu Země. pokráčování příště....

07x21 - Ztracené město I @ Yahoo! Video

07*22 - Ztracené město [Part, část 2]

SG-1 se s Bra'takem a ještě jedním Jaffou vydá lodí na planetu, kterou získali od O'neilla. O'neill opraví motory lodi, aby byli rychlejší. Když dorazí k planetě, tak se kruhy přenesou pod povrch, kde najdou antické zařízení. O'neill si sedne do křesla, ukáže se tam projekce antických planet, pak Sluneční soustava, a nakonec Země. Zjistí, že město, které hledají je pod ledem na Antarktidě. O'neill vyjme energetické zařízení, které pohání křeslo a vydají se zpět k Zemi. Mezitím, co je SG-1 na planetě, je Bra'tak napaden tím Jaffou, který letěl s nimi. V bitvě Bra'tak toho Jaffu zabije a sám je zraněn. SG-1 se přenese kruhy zpátky na loď a vydají se k Zemi. Mezitím Anubis dorazil k Zemi. SG-1 se tam dostane taky, podaří se jim proklouznout nad Antarktidu. O'neill spustí zařízení, které udělal z kruhů, aby rozehřálo led, aby se mohli dolů přenést. Anubis zjistí jejich přílet, pošle na ně lodě. Pak se tam objeví Prometheus, kterému velí generál Hammond a F-302 a začnou bránit. SG-1 se přenese kruhy dolů, objeví se tam anubisovi super vojáci a začnou na ně útočit. O'neill zapojí energetické zařízení a sedne si do křesla. Ze země vyletí mnoho zářivých střel a zničí celou anubisovu flotilu. Aby O'neill přežil, vleze do stáze a je zmražen.
07x22 - Ztracené město II @ Yahoo! Video
TOPlist
Žádné komentáře