Sci-fi Online

online

VIII. řada

08*01 - Nový řád [Part, část 1]

Jelikož na Zemi nemají technologii na to, aby mohli O'neilla dostat ze stázové komory, tak se Sam s Teal'cem vydají za Asgardy, kteří mu můžou pomoci. Mezitím je na Zemi Daniel s Dr. Weirovou, otevře se brána a přijde jim vzkaz od Goa'ulda, který se s nimi chce setkat.
Když Sam a Teal'c doletí k planetě, kde jsou uvězněni Replikátoři a kde by také měla být asgardská loď, tak zjistí, že jim nefungují motory, kvůli černé díře, která je v blízkosti. Když se jim začne loď rozpadat, tak jsou přeneseni k Thorovi na loď. Ten jim řekne, že vytvořili černou díru, aby Replikátory zničili. Ale Replikátorům se podaří uprchnout v lodi.
Na Zem přijdou Goa'uldi vyjednávat o pomoc proti Ba'alovi. Replikátoří se dostanou na Thorovu loď a poté je Sam přenesena na replikátorskou loď, která vstoupí do hyperprostoru. Sam se na lodi setká s Pátým, který ji nemůže odpustit, že ho zradili. Replikátorská míří k planetě Asgardů, vystoupí z hyperprostoru a jsou sestřeleni asgardskou flotilou. Na Zemi se Goa'uldy nedohodnou, odcházejí ze Země, ale jsou zastaveni Danielem, který přijde na to, že se Goa'uldi chystají zaútočit na Zemi, aby otestovali zbraň, kterou Země použila na Anubise.
08x01 - @ Yahoo! Video

08*02 - Nový řád [Part, část 2]

Potom co byla Replikátorská loď zničena, uletí malý modul, ve kterém je Sam. Kousky lodi začnou padat na asgardskou planetu a kousky Replikátorů se začnou replikovat.
Daniel je ze základny přenesen na Thorovu loď, Daniela Jacksona, je tam přenesen i O'neill. Mezitím je Sam ve vytvořené realitě, kam ji uvěznil Pátý, ale podaří se jí na to přijít a dostat se odtamtud. S pomocí O'neillova vědomí vytvoří na Thorové lodi zbraň proti Replikátorům a pak oživí O'neilla a vyzkouší novou zbraň na Replikátorovi. Potom jsou O'neill, Daniel a Teal'c přenesi na asgardskou planetu, kde se už Replikátoři rozmnožili. Pomocí zbraně zničí Replikátory, ale loď jim uletí. Pak objeví Sam, kterou tam Pátý nechal. Na Zemi se Dr. Weirová začne balit, odchází na Antarktidu, kde je základna. O'neill se stane brigádním generálem, velitelem SGC. První co udělá je, že povýší Sam na podplukovníka.
Pátý si stvořil replikantskou Sam.
08x02 - @ Yahoo! Video

08*03 - Karanténa

Do SGC přijde ruský plukovník Vaselov a uchází se o místo v SG-1, ale O'neill ho tam nechce přiřadit. Poté Vaselov onemocní. Zjistí se, že do něj vlezl Anubis, který už nemá fyzické tělo. Na ošetřovné přeleze Anubis do Daniela a v něm se pokusí projít bránou. Včas mu stihnout zabránit v odchodu, ale on se začne bránit. O'neill ho postřelí a na ošetřovně zjistí, že má stejné příznaky jako podplukovník Vaselov. Poté Anubis opustí Danielovo tělo a pohybuje se po základně. Začne vstupovat do jiných lidí, aby se mohl dostat ze Země. Základnu uzavřou do karantény, aby nemohl utéct. Anubis vleze i do Sam. Nakonec vleze do O'neilla, dostane se k bráně, ale tam se objeví podplukovník Vaselov a řekne mu, aby si vzal jeho tělo. Anubis do něj vleze a projde bránou. Brána byla vytočena na planetu, kde je hodně velká zima.
08x03 - @ Yahoo! Video

08*04 - Hodina H

O'neill se seznamuje s programem dne a je mu představen jeho nový poradce. Na základnu má přijít prezident USA a O'neill se snaží, aby všechno běželo tak jak má, ale nějak se mu to nedaří, dokonce přemýšlí o tom, že rezignuje. SG-1, která má teď 3 členy, se vydá na planetu, kde by měla být skrytá základna Anubise, o které Ba'al neví. Mezitím rostlina, kterou na Zem přinesl jiný tým, se začne rychle rozrůstat, reaguje totiž na světlo a rozroste se po celém patře a nedaří se jim ji zlikvidovat. Se základnou se spojí SG-3, která byla na misi s SG-1, a oznamuje, že se SG-1 ztratila. Byli přeneseni Ba'alem. Ten se potom spojí s SGC a požaduje Goa'ulda, který se rozhodl zůstat na Zemi, výměnou za SG-1. Rostlina se pořád šíří a začíná se dostávat i skrz zdi. Nakonec O'neill vydá toho Goa'ulda Ba'alovi, ale SG-1 se nevrátí. Po nějaké době se SG-1 vrátí, celou dobu byli zavřeni na Anubisově základně. Ba'al si jejich únos vymyslel. Za O'neillem přijde jeho nový poradce a řekne mu, že tam jen dočasně, aby prověřil jeho schopnosti.

08x04 @ Yahoo! Video

08*05 - Ikona

Daniel je na jiné planetě, kde ho ošetřuje nějaká žena. Mezitím Daniel vzpomíná, co se tam stalo. Díky tomu, že SG-1 přišla na jejich planetu, začali mezi sebou dva národy, Randský protektorát a Caledonianská federace, válčit. Caledoniané chtějí mít přístup k hvězdné bráně. Daniel se chce spojit se Zemí a přivést pomoc, aby se na planetě vrátilo zase všechno do pořádku. Když se mu podaří se Zemí spojit, tak jim řekne pár slov goa'uldsky a Teal'c pochopí, co tím myslel. Daniel se chystá s odpůrci zaútočit na velitelství na jejich planetě a SGC jim má pomoci. SG týmům se tam podaří dostat a Danielovi také. Nakonec zabijí velitele odporu. Daniel jim slíbí, že se vrátí, aby jim pomohli s obnovou.
08x05 Icon @ Yahoo! Video

08*06 - Vtělení

V SGC zkoušejí nový přístroj na virtuální realitu, ve kterém by se měli cvičit nováčci, než vstoupí do SG týmu. Teal'c se nabídne, že přístroj vyzkouší. Po vyzkoušení Teal'c tvrdí, že je to příliš snadné. Proto mu doktor Lee nabídne, aby se znovu připojil, a přístroj si od něj vezme jeho schopnosti a taktiku. Když se Teal'c připojí, tak se mu nějak nedaří vyhrát. Pokaždé se tam objeví další super voják a Teal'ca zabije. Potom se tam začnou objevovat i Goa'uld, který je pokaždé v někom jiném. Tím že Teal'c pořád ve virtuální realitě umírá, tak se jeho stav zhoršuje. Nakonec se přestane snažit ten boj vyhrát. Potom, co se jim nedaří Teal'ca odpojit, se do té reality připojí i Daniel, aby mu pomohl. Daniel tam vidí všechno o 2 vteřiny dříve, než se to stane. S Teal'cem se mu podaří v umělé realitě vyhrát a oba dva se odpojí.
08x06 - Avatar @ Yahoo! Video

08*07 - Blízký vztah

Teal'c se přestěhuje do nového bytu mimo základnu. Brzy se seznámí se svou sousedkou, Kristou. Teal'c ji učí bojové umění a tráví spolu hodně času. Jednou se u ní objeví její bývalý přítel a vyhrožuje ji. Přijde tam Teal'c a vyhrožuje mu, že jestli ji nenechá, tak ho zabije. Po nějaké době se neukazuje, a jednoho dne je Kristyin přítel nalezen v jejím bytě mrtvý a Kristy uteče s Teal'cem. Teal'c je obviněn z jeho vraždy. Sam požádá svého přítele Peta, aby pomohl Teal'ca očistit. Pete přijde na to, že to Teal'c udělat nemohl. Ostatní si myslí, že to nejspíš udělala NID. Oni také poslali email Danielovi s antickým písmem, které jim má přeložit. Když se s nimi Daniel sejde, je unesen a dovezen na místo, kde je i unesená Kristy. Teal'c se mezitím vrátí na základnu. Na základně se jim podaří vypátrat, kde se Daniel nachází, přijedou tam, ale jejich únoscům se podaří přenést.
08x07 @ Yahoo! Video

08*08 - Smlouva

Milionář Alec Colson vyhrožuje SGC zveřejněním snímků z bitvy s Anubisem nad Antarktidou. Sam s Danielem se ho vydají přesvědčit, aby nic z toho nezveřejňoval. Nepodaří se jim uspět a Colson ukáže v televizi živého Asgarda. Potom zjistí, že ten Asgard byl klon bez mysli. Sam vystoupí v televizi a ukáže jim holografickou simulaci Asgarda a tvrdí, že to samé použil Colson. Když se Colson chystá všechno zveřejnit, tak se na základně rozhodnou, že mu všechno řeknou a vezmou na stanoviště alfa. Tam se ho Sam snaží pořád přesvědčit. Ale on svůj názor nezměnil, tak se vrátí na Zem. Tam zjistí, že akcie jeho firmy hodně klesly. Byl obviněn z podvodu. Za všechno může NID. Nakonec,aby ho uchránili, tak ho nechají s jeho svolením zmizet, vezmou ho na jinou planetu, kde se může ukrýt.
08x08 @ Yahoo! Video

08*09 - Oběti

Teal'c se vrací z návštěvy svého syna, Ry'aka, a je naštvaný, protože se jeho syn chystá oženit. Potom na základnu přijdou Jaffské ženy a žádají o pomoc, protože jejich planeta byla nejspíš prozrazena. Tak se všichni přesunou na Zem. Na Zemi se koná svatba Ry'aka, ale jelikož jeho budoucí žena odmítne při obřadu před ním pokleknout, tak se svatba zruší. Poté se Teal'c s vůdkyní Jaffských žen, Ishtou, vydá zpátky na jejich planetu, ale objeví se tam Goa'uld Moloc. Ishta je zajata. Poté je chycen i Teal'c, ale podaří se mu uprchnout. Dostane se do jejich tábora a Ishtu zachrání. Vrátí se na Zem, kde se poté koná svatba Ry'aka, u které je i Teal'c. S Ry'akem se usmířili. Nakonec uprchlíci opouští Zemi a odchází na novou planetu.
08x09 @ Yahoo! Video

08*10 - Dohra

Na základně náhle zmizí brána, byla někam přenesena. Začne vyšetřování, kam mohla brána zmizet. Po dlouhém pátrání se zjistí, že brána byla přenesena na goa'uldskou loď, která je na orbitě Země, ale je maskovaná, proto ji nemůžou najít. Bránu tam přenesli členové Trust, bývalý členové NID. Z lodi posílají bránou na jiné planety tokerský jed na symbionty. Teal'c se vydá na jaffskou planetu, kde najde všechny Jaffy mrtvé. Teal'c je na jiné planetě zajat Jaffy a je odveden ke Goa'uldovi, který je ve skutečnosti Tok'ra. Po chvíli je na tu planetu poslán jed proti symbiontům a všichni kromě Teal'ca zemřou. Mezitím je Sam zajatá na goa'uldské lodi na orbitě Země a vidí, jak tam vypouštějí raketu na planetu, kde je Teal'c. Daniel se ze základny přenese na tu loď, ale poté, co se jim nabourá do počítače je také chycen a odveden k Sam. Poté bránou přijde Teal'c a osvobodí je. Než loď vstoupí do hyperprostoru, tak se jim v tom podaří zabránit a bránu vrátí zpět na Zem.
8x10 @ Yahoo! Video

08*11 - Blíženci

SGC zkontaktuje replikátorská Sam a žádá je o pomoc. Tvrdí, že utekla od Pátého a chce být zničena. Vezmou ji na stanoviště alfa, aby ji tam vyslechli. Obě Sam začnou pracovat na zbrani, která by mohla replikátory zničit, protože proti distruptoru, který udělal O'neill, jsou už imunní. Taky jim řekne, že replilkátoři přicházejí. Replikátorská Sam se myšlenkami spojí s Pátým, on věří, že je pořád s ním, a řekne mu, že všechno jde podle plánu, ale on netuší, že ho zradila. Podaří se jim vytvořit satelit, kterým zničí Pátého i s jeho lodí. Potom replikátorská Sam zaútočí na Sam a na Teal'ca. Řekne Sam, že díky nim dostala šanci vytvořit si imunitu proti jejich nové zbrani. Poté se ji podaří utéct a Sam si vyčítá, že to byla její vina.
8x11 @ Yahoo! Video

08*12 - Unesený Prometheus

Na základně se objeví Hammond a říká O'neillovi, že si s sebou bere Daniela na výpravu na Atlantis. O'neill je proti, ale nic proti tomu neudělá. Prometheus vyrazí s Danielem na Atlantis. Při cestě je zkontaktuje nějaká žena a žádá o pomoc. Vydají se tam, aby jí pomohli. Když dorazí na místo, najdou tam goa'uldský Alkesh. Jeden tým se tam přenese a jsou napadeni. Kruhy se na Promethea dostane kullský super voják. Přemůže celou posádku, až na Daniela, který se stihnul schovat. Ostatní přenese na goa'uldskou loď. Daniele se vojáka pokusí zastavit, ale je omráčen. Poté se ukáže, že je to převlečená žena jménem Vala Mal Doran. Řekne mu, že potřebuje jejich loď, aby mohla zachránit svůj lid. Danielovi se podaří Valu přemoct a uvěznit ji, ale ještě předtím vstoupili do hyperprostoru. Valu zavře do cely, potom dorazí k planetě, kam měla Vala namířeno, ale jsou jenom 2 obchodníci, kteří mají pro Valu naquadah výměnou za Promethea. Daniel jim nechce loď dát, začnou na ně útočit, ale podaří se jim utéct. Mezitím posádka Promethea, která je goa'uldské lodi, zjistí, že mají rozbité motory, proto se Hammond přenese na loď, která byla poblíž a vezme tak krystaly pro motory. Na Promethea začala útočit goa'uldská loď, potom se tam objeví další loď, ve které je Hammond a ostatní a pomůžou jim. Všichni se vrátí na Promethea, ale Vale se podaří uprchnout.
8x12 @ Yahoo! Video

08*13 - Byl jednou jeden král

Na planetu, kam Tok'rové vysadili Maybourna, se vrací Goa'uldi. SG-1 se tam vydá jim pomoct. Po příchodu zjistí, že Maybourn se stal jejich králem, protože umí předvídat budoucnost. SG-1 zjistí, že to je díky ruinám, které našel za vesnicí, kde je popsáno, co se tam kdy stalo a také stane. Zanechal to tam jeden Antik, který cestoval časem. Maybourn řekl také svým lidem, že přijdou cestovatelé, aby je zachránili před Goa'uldy. Ti cestovatelé jsou SG-1. Donutí Maybourna, aby řekl svým lidem, že on není pravý král a že nevidí budoucnost, ale oni ho pořád mají za svého krále, protože jim hodně pomohl. Když tam přiletí Goa'uldi, tak se všichni vzepřou, někteří jsou zabiti, ale nakonec s pomocí Teal'ca zabijou velitele Jaffů. Mezitím O'neill a Sam se snaží zprovoznit antickou loď, kterou našli a kterou může ovládat pouze O'neill díky antickému genu. Loď se jim podaří opravit a vzlétnou a zničí goa'uldskou mateřskou loď na orbitě.
8x13 @ Yahoo! Video

08*14 - Plná pohotovost

O'neill najde na své chatě Kinseyho, chce na něj zavolat policii, ale ten mu tvrdí, že mu musí začít věřit, závisí na tom celý osud planety.Tvrdí, že může zničit Trust, organizaci, která jede teď po něm. Proto dají Kinseymu odposlouchávání na setkání s Trust, ale když se s nimi setká, je přenesen. Zřejmě na goa'uldskou loď, která je na oběžné dráze Země zase zamaskovaná. Mezitím se Daniel setká v Rusku s plukovníkem Čekovem. Poté je Daniel zajat, protože si Rusové myslí, že americká administrativa je ovládána Goa'uldy. Daniel se dozví, že chtěl nějaký muž spáchat atentát na jejich prezidenta, ale podařilo se jim ho zadržet. Daniel v něm pozná Kinseyho, ve kterém je ale symbiont. Sam zjistí, že ruský generál Kiselev je Goa'uld, a O'neill o tom informuje Rusi. Ve vesmíru se odmaskuje Al'kesh a začne útočit na Promethea, Kinsey, kterému se podařilo uprchnout, se tam přenese. Poté je goa'uldská loď zničena Prometheem. Poté se jim podaří urovnat vztahy s Ruskem.
8x14 @ Yahoo! Video

08*15 - Občan Joe

O'neill se vrací domů a nejde tam muže s pistolí, který mu vyhrožuje a tvrdí, že mu O'neill zničil život. Před sedmi lety si holič Joe koupil zvláštní kámen. Když se ho dotknul tak viděl, jak SG-1 vchází do brány. Doma má další vize. Pokusí se zkontaktovat s O'neillem, ale nikdo ho s nim nechce spojit. Příběhy SG-1 začne vyprávět svému synovi a pak i ve svém holičství. Také o tom píše příběhy, ale žádné vydavatelství mu to nevzalo. Po nějaké době od něj odejde jeho žena, protože se díky vizím hodně změnil. Když se s ní pokusí usmířit, tak má další vizi, boj nad Antarktidou. Joe se s O'neillem vydá na základnu, tam se zjistí, že O'neill viděl taky Joeův život, díky kameni, který mají na základně. Nakonec jde O'neill s Joem za jeho manželkou a řeknou jí pravdu.
08x15 @ Yahoo! Video

08*16 - Odplata [Part, část 1]

Sam je předvedena před vládce soustavy Ti, ukáže se, že to je replikantská Sam, a zabije Ti.
SG-1 je na lodi s Bra'tackem, zaútočí na ně goa'uldská loď, která je ovládána Replikátory. Daniel je najednou přenesen na jejich loď. Ostatním se podaří uprchnout. Do SGC přichází Jacob a sděluje jim, že Replikátoři zahájili válku s Goa'uldy. Teal'c chce dobít posvátný chrám na Dakaru, aby sjednotil ostatní Jaffy. Teal'covi a Bra'tackovi se podaří přesvědčit další Jaffy, aby s nimi zaútočili na Dakar. Mezitím replikantská Sam zkoumá Danielovu mysl, aby našla jedinou zbraň, která je schopna je zničit, a zničila ji. SGC kontaktuje Baal a chce poradit, jak se má bránit Replikátorům, ale O'neill mu ještě nechce pomoct. Teal'c s ostatními Jaffy míří k Dakaře a narazí pouze na jeden Ha'tak. Sam je připravena se spojit subprostorově s Replikátory. Daniela navštíví Oma Desala. Sam se podařilo znovu upravit distruptor a chystá se ho s Thorem vyzkoušet. Oma říká Danielovi, aby připravil svou mysl na povznesení. Thor vyzkouší distruptor na replikátory a zničí je, ale přiletí další loď, která už je vůči zbrani imunní. Baal sleduje, jak si Anubis vyměňuje tělo, a řekne mu, že Jaffové dobyli Dakar. Daniel dojde, že ten s kým mluví není Oma, ale replikantská Sam, ta už od něj ale zjistila, co hledala. Thor se spolu se Sam vrací k Zemi, ale jejich loď byla napadena Replikátory, proto přenese Sam do SGC a sám s lodí odletí. SGC zase zkontaktuje Baal a chce po nich, aby zničili zbraň na Dakaře, jinak by ji použila jeho flotila a zničili by všechno živé v této galaxii. Jediný, kdo by přežil by byl Anubis.
8x16 @ Yahoo! Video

08*17 - Odplata [Part, část 2]

Sam se s Jacobem vydává na Dakar, aby tam našli zbraň a zničili ji dřív, než se k ní dostane Baalova flotila. Sam se podaří přijít na kombinaci dveří a otevře je. Hlásí O'neillovi, že jsou připraveni zbraň zničit, ale Jacob zjistí, že kdyby tu zbraň správně nastavili, mohli by zničit Replikátory. Musí je ale zničit všechny najdenou, jinak by si vytvořili imunitu, tak požádají Baala o pomoc, aby jim pomohl aktivovat všechny brány v galaxii. Na Zemi se aktivuje brána a O'neill zahájí evakuaci a autodestrukci, ale Replikátoři se dostanou k počítačům. Replikátorská loď se objeví i nad Dakarem. Daniel zjistí z mysli replikanské Sam, že mu lhala, když tvrdila, že nezničí Zemi, a začne s ní bojovat. Jacobovi se s pomocí Baal podaří naprogramovat bránu a pokračují dál s úpravou zbraně. O'neill se s ostatním pokusí utéct bránou, ale aktivují ji Replikátoři. Do chrámu na Dakaru začnou také pronikat Replikátoři. Poté Daniel ovládne Replikátory, pomocí mysli replikantské Sam, a zastaví je. Jacob má dost času, aby dokončil úpravy. Pak se Replilkátoři dají zase do pohybu. Replikantská Sam přestane zkoumat Danielovu mysl, on se probere, chce na ni zaútočit, ale ona ho probodne a zabije. Potom Jacob spustí zbraň, aktivují se všechny brány v galaxii a všichni Replikátoři jsou zničeni. Potom, co se všichni vrátili na základnu, se Sam baví s O'neillem. Myslí si, že to díky Danielovi se Replikátoři zastavili, ale taky si myslí, že zahynul na jedné z replikátorských lodí. O'neill to odmítá přijmout.
8x17 @ Yahoo! Video

08*18 - Osnovy

Anubis prohlašuje Baala za zrádce a chce znovu dobýt Dakaru a zničit všechno živé v galaxii. Sam se setká s O'neillovou přítelkyní. Bra'tack a Teal'c jsou na Dakaře vyznamenáni. O'neill odmítá uvěřit, že je Daniel mrtev, a má pravdu. Daniel se objevuje v motorestu, kde jsou samý povznesení a je tam také Oma. Nyní je Daniel na půli k povznesení, dostane tam od jednoho zákazníka noviny, kde si přečte, že se Anubis chystá zaútočit na Dakaru. Teal'c sjednocuje všechny Jaffy na boj proti Anubisovi. Samin přítel, Pete, se na základně setká s Jacobem. Daniel žádá Omu, aby ho už povznesla, aby se zase mohl vrátit do lidské podoby, ale ona mu řekne, že když to udělá, potřetí už nebude mít šanci na povznesení. Sam dostane volno, aby si mohla zařizovat svatbu. Zatímco Anubis shromažďuje svoji flotilu. Daniel zase dostane noviny od toho samého muže, který se mu představí jako Jim, a taky mu řekne, že Anubis přesvědčil Omu lstí, aby mu pomohla se povznést.
08x18 @ Yahoo! Video

08*19 - Moebius [Part, část 1]

Sam představuje novu pozemskou loď, sesterskou loď Promethea, Deadalus. Daniel se dozví, že zemřela Cathrine Langfordová a odkázala mu všechny svoje věci. Daniel mezi věcmi najde jednu knihu, která popisuje staré rituály uctívačů boha Ra, uvidí tam na obrázku ZPM, které pohaní křeslo na Antarktidě. Daniel navrhne, aby použili puddle jumper, loď, kterou našli na planetě, kde je Maybourn, a vrátili se pro ZPM do minulosti. Nakonec O'neill přesvědčí, vyletí na oběžnou dráhu Země a vrátí se do minulosti. Tam se převlečou za místní, dostanou se do chrámu, Teal'c se převleče za jednoho z Raových Jaffů a odnese z chrámu ZPM. Pak se všichni vrátí k lodi, ale ta už byla objevena Jaffy, tak se nemůžou vrátit zpátky. Nahrají proto video a uloží ho na místo, spolu se ZPM, kde věděli, že budou archeologické vykopávky.
08x19 - Moebius I @ Yahoo! Video

08*20 - Moebius [Part, část 2]

Nečekaně se tam objevuje O'neill s tím, že se účastní mise. Sam s Danielem přesvědčí ostatní, aby je vzali s sebou.
Tým odcestuje bránou na Chulak. Tam jsou zajati a předvedeni před Apophise. Uvidí apophisova prvního muže, Teal'ca. Daniel je předveden před Apophise a vyslýchán. O'neill ukáže Teal'covi video, na kterém je i on, a Teal'c jim potom pomůže všem utéct. Když jsou na cestě zpátky, objeví se tam Teal'c a postřelí Daniela. Řekne jim, že v sobě má symbionta. Potom se Daniel probere a začne na ně střílet. Objeví se tam i další Jaffové, a tak všichni běží k lodi. Všichni jsou postřeleni a jediní, komu se podaří utéct, je O'Neill, Sam a Teal'c. Vzlétnou a přenesou se do minulosti a pak projdou bránou na Zem.
Na Zemi přijdou do vesnice, kam přišli i jejich protějšky. Setkají se tam s pravým Danielem. Ten jim řekne, že se jeho O'neill a Teal'c nemohli smířit s tím, že stráví zbytek života v minulosti, a tak uspěchali vzpouru proti Raovi. Všichni, až na Daniela, byli zajati a zabiti. Mezitím oni plánují další vzpouru. Sam mu řekne o té tabulce, kterou vlastně ještě nenapsal.
Pomůžou jim se vzpourou, ale musí zabránit tomu, aby si Ra odvezl bránu s sebou. Daniel jim řekne o maskování lodi, a proto chtějí s bránou odletět. Sam se s O'neillem vydají k lodi. Tam řekne Sam, že ho přitahuje, ale ta mu řekne, že se jí víc líbí Daniel. Začne se k nim přibližovat jaffská hlídka, O'neill aktivuje maskování, ale to vzápětí vypadne a Jaffové na ně začnou útočit. Když už si myslí, že zemřou, tak se Sam O'neillovi přizná, že se jí taky líbí, a políbí. Pak se tam objeví Daniel s vesničany a Teal'c vyzve Jaffy, aby se k nim přidali a svrhli falešného boha Ra. Ti se vzdají a odhodí zbraně. Poté Ra odletí a bránu tam nechá.
Pak je zase návrat do budoucnosti, všechno je tak jak má být. SG-1 si s O'neillem prohlíží video, mají u sebe i ZPM, které bylo také nalezeno.
08x20 @ Yahoo! Video
TOPlist
Žádné komentáře