Sci-fi Online

technologie

Tollánské

Biosenzor

technologie

V tomto zařízení jsou uchovány veškeré lékařské informace a zdravotní stav toho, kdo toto zařízení nosí. Když se tedy nějakému Tollánovi něco stane, ví zdravotníci, kde mají zraněného hledat.

 

 

 

 

Hologram

technologie

Hologram vyvolávající přesnou audio a video nahrávku. Je to malé zařízení do ruky. Takovýto hologram dal Narim Samantě. Toto zařízení je velice podobné tok'erskému holografickému zařízení.

 

 

 

 

 

Hvězdná Brána

technologie

Tuto Hvězdnou bránu si Tolláni sami vyrobili, jelikož na jejich nové planetě se brána nenacházela. Brána má zcela jiný vhled než brány od Antiků. Zdá se být menší a užší. To dokazuje, jak jsou Tolláni vyspělou civilizací.

 

 

 

 

 

 

Iontový kanón

technologie

Tento kanón používaný Tollány je schopný zničit goa'uldskou mateřskou loď na oběžné dráze. Je umístěný na povrchu planety, většinou je jich více. Střílí silné energetické paprsky, takže stačí jen nediný zásah, aby byl nepřítel zničen.

 

 

 

 

 

 

 

Multifázové zbraně

technologie

Tato bomba, sestrojená tollány pro goa'ulda Tanithe, je schopna projít pevnou hmotou, takže i Iris. Je to velice účinná zbraň. K její výrobě je potřeba Trinium. Tyto bomby vyráběli Tolláni pro goa'uldy, protože měli štíty odolné vůči iontovým kanónům. A tak výměnou za nezničení Tollany nabídli tyto bomby.

 

 

 

 

 

 

Oddělující zařízení

technologie

Zařízení, které mělo za úkol oddělit hostitele od symbionta. Když svítilo modré světlo, mluvil hostitel nezávisle na goa'uldím symbiontovi. Červené světlo znamená goa'ulda. Bylo použito na oddělení Klorela a Ska'aru.

 

 

 

 

 

 

 

Subprostorový vysílač

technologie

Tolláni toto zařízení použili, aby kontaktovali Noxy. Vysílá energetický paprsek do vesmíru.

 

 

 

 

 

 

 

Zařízení na průchod pevnou hmotou

technologie

Díky tomuto zařízení jsou Tolláni schopni procházet jakoukoliv pevnou hmotou např.: zdí. Také se takto dostali na Zemi skrz Iris, aniž by se zranili nebo zemřeli. Nosí je na ruce společně s subprostorovým vysílačem, zařízením na záznam emocí a biosenzorem. Když se dotknete člověka, který má toto zařízení aktivováno, můžete s ním hmotou projít také.

 

 

 

 

 

 

 

Zbraně

technologie Tyto zbraně používají Tollánští strážní. Střílí energetický paprsek, který dokáže omráčit nebo zabít. Zbraně mají tjúhelníkový tvar
Žádné komentáře