Sci-fi Online

Sci-fi Novinky

Duo MM vrací úder – Joseph Mallozzi a Paul Mullie dopsali scénář k Atlantis filmu. Mallozzi to napsal ve svém blogu a prý je možné, že ještě budou nějaké změny, ale jelikož se dost věnovali detailům, tak už asi zůstane víceméně tak, jak je. Uzavřeny byly některé zápletky, některé naopak zůstaly otevřené a existuje tak možnost dalšího pokračování.
Dnes je to přesně 10 let kdy se poprvé Farscape objevil na televizních obrazovkách. K této příležitosti se dají objednat speciální trička. Objednávat lze pouze dnes. Více na henson.com.
http://www.sliceofscifi.com/wp-content/uploads/2008/08/stargate.jpgBohužel už i natáčení v Kanadě není nejlevnější, a tak se společnost MGM rozhodla nejprve dotočit filmy SG-1 a SGA a až posléze financovat nový seriál. Momentálně je tedy natočen pouze pilotní díl seriálu Universe, u něj bude ještě dokončena postprodukce, další epizody však ještě několik měsíců zůstanou pouze na papíře.
novinkaPřed časem se internetem začaly šířit zprávy, že produkce SGA filmu byla pozastavena. Nepomáhali ani herci, kteří sami ještě nedostali do ruky ani smlouvy a tak fanoušci začali trochu panikařit.
Jak jistě mnozí z vás ví, svět Hvězdné brány bude letos rozšířen o nový přírustek seriálem Universe, který se na obrazovky dostane na podzim. Některé informace o seriálu Stargate Universe jste si mohli přečíst v našem zpravodajství již dříve. K dnešnímu dni už známe všechny hlavní herecké představitele
novinkaNebula je spolu s cenou Hugo jedno z nejvýznamnějších ocenění na poli science-fiction. A za co že je vlastně ta nominace?
Posledni komentare
07.06.2012 22:09:07: More surfing tomorrow, I will be pro in no time at this rate ha kursy windsurfingu