Sci-fi Online

Sci-fi Novinky

Odložení SG-U?

http://www.sliceofscifi.com/wp-content/uploads/2008/08/stargate.jpgBohužel už i natáčení v Kanadě není nejlevnější, a tak se společnost MGM rozhodla nejprve dotočit filmy SG-1 a SGA a až posléze financovat nový seriál. Momentálně je tedy natočen pouze pilotní díl seriálu Universe, u něj bude ještě dokončena postprodukce, další epizody však ještě několik měsíců zůstanou pouze na papíře.
"SciFi (SyFy) Channel se proto rozhodl, že premiéru SGU přesune až na leden 2010 a odvysílá jej společně se seriálem Caprica," uvedl na svých stránkách server Apr11News.com.

Aktualizováno 7:37 (Beneficus): SciFi Channel informaci oficiálně potvrdil. Vzhledem k obtížné situaci, ve které se nachází ekonomika Spojených států, na tom prý ani SciFi není po finanční stránce příliš dobře, a proto je zvažováno několik možných scénářů vývoje. Momentálně se jako nejpravděpodobnější jeví, že příprava většiny chystaných projektů bude prostě odsunuta na pozdější dobu (v závislosti na dopadu krize buď na rok 2010 nebo až na přelom 2010 / 2011), ovšem část vedení SciFi je také pro zásadní restriktivní opatření. V takovém případě by pilot SGU vyšel na DVD stejně jako úvodní epizoda Capricy a natočen by byl pouze jeden z těchto seriálů v závislosti na prodejnosti DVD.
Žádné komentáře