Sci-fi Online

Sci-fi Novinky

Scénář pro Atlantis film je hotov

Duo MM vrací úder – Joseph Mallozzi a Paul Mullie dopsali scénář k Atlantis filmu. Mallozzi to napsal ve svém blogu a prý je možné, že ještě budou nějaké změny, ale jelikož se dost věnovali detailům, tak už asi zůstane víceméně tak, jak je. Uzavřeny byly některé zápletky, některé naopak zůstaly otevřené a existuje tak možnost dalšího pokračování.
Film (tedy scénář k filmu) není tak dlouhý, jak by se dalo čekat, ale je tam hodně akčních scén, které to vynahradí (čili akce převažující nad dějem?). Vrátí se všechny hlavní i vedlejší postavy (tedy i Zelenka, Lorne, Chuck), a možná se dočkáme překvapení v podobě některých dalších postav. Co se týče hostů z SG1, tak prý to není vyloučené, protože to vypadá, že Atlantis se nakonec bude opravdu natáčet společně s SG1. Carterová, Daniel nebo Teal´C by se tam mohli objevit, i když zatím není jisté, kdo a proč tam bude.
Kdy se filmy, jak SGA, tak SG1, začnou natáčet, zatím není jisté, ale stále se předběžně počítá s podzimem. Tou dobou se rozběhne Universe, a tak by nás v příštím roce mohla čekat trojitá dávka Stargate.
Žádné komentáře