Sci-fi Online

Sci-fi Novinky

Tak jak je to vlastně s tím SGA filmem?

novinkaPřed časem se internetem začaly šířit zprávy, že produkce SGA filmu byla pozastavena. Nepomáhali ani herci, kteří sami ještě nedostali do ruky ani smlouvy a tak fanoušci začali trochu panikařit.
Joe Mallozzi se teď snaží uvést tyhle zprávy na pravou míru. Podle něj se film určitě natočí, jen se jeho natáčení posouvá. Původně se mělo točit v létě, ale teď to vypadá spíš na natáčení na podzim, s premiérou někdy v roce 2010. A to ještě kdoví jestli.
Rachel Luttrell v nedávném rozhovoru řekla něco o tom, že se čeká na výsledky sledovanosti SGU na podzim a taky jak dopadne SG1 film. Joe Mallozzi na druhou stranu tvrdí, že SGU vznik filmu vůbec neovlivňuje. A teď si vyberte. Člověk (ať už fanoušek či ne) by měl spíš věřit Mallozzimu, který je šéfem celého SGA ansámblu, ale jak známo, není na jeho informace moc spolehnutí. Ovšem Rachel je zase „jen“ herečka a herci se dozvídají informace jako poslední. Takže shrnuto a podtrženo, film bude, ale neví se kdy. MGM dala filmu zelenou a pracuje se na scénáři, teď se snaží najít okno v rozvrzích herců, což v případě Rachel nebo Jasona problém nebude. S Davidem Hewlettem, Joe Flaniganem či Robertem Picardem je to už horší.
Každopádně to vypadá, že SGA trpí syndromem prostředního dítěte, kdy to nejstarší (SG1) si jede už víceméně samo bez většího navádění, a nejmladší (SGU) je naopak vymazlený benjamínek, který potřebuje péči. Atlantis fanoušci se tedy musí naučit být trpěliví, ale, časem, se vytouženého filmu dočkají.
Žádné komentáře